Soczewki

Page 3

Czemu to właśnie soczewki kontaktowe są najlepszą metodą korekcji wzroku. Jak prawidłowo dobrać soczewki w zależności od potrzeby? Jak je używać, aby nam nie zaszkodziły? Czego jeszcze o nich nie wiecie?
Artykuły w kategorii : 37 / Subskrybuj
soczewki hybrydowe

Cierpisz na astygmatyzm? Obawiasz się noszenia twardych szkieł kontaktowych? Jeżeli wciąż szukasz idealnego rozwiązania, które łączy w sobie zarówno optyczne właściwości soczewek twardych, jak i komfort użytkowania soczewek miękkich, znamy na to sposób – to soczewki hybrydowe.

Czytaj więcej →
soczewki bioniczne

Zdarza Ci się mieć problemy z rozpoznaniem znajomych z dużej odległości? Nie zawsze jesteś w stanie dojrzeć numer nadjeżdżającego autobusu lub tramwaju? Mrużysz oczy od słońca? Niedługo te i inne problemy związane ze wzrokiem mogą być tylko wspomnieniem.

Czytaj więcej →

W lecie marzenia o włożeniu stroju kąpielowego, wylegiwaniu się na plaży i pływaniu w morzu często przeplatają się z myślami o nieprzerwanie towarzyszących nam okularach korekcyjnych. Jeśli każdego roku uniemożliwiają Ci one korzystanie w pełni z wszystkich atrakcji, jakie oferują słońce i plaża, mamy na to rozwiązanie – na wakacjach zmień okulary na soczewki!

Czytaj więcej →
soczewki kontaktowe czy okulary

Przestawienie się z noszenia okularów na soczewki kontaktowe to niemała zmiana. I chociaż zaowocuje większą wygodą każdego dnia, to do kilku spraw trzeba się będzie przyzwyczaić. Na szczęście z naszym poradnikiem to proste.

Czytaj więcej →
soczewki kontaktowe historia

Trudno w to uwierzyć, ale sam pomysł zastosowania soczewek kontaktowych ma ponad 500 lat! Pierwsze nowoczesne soczewki powstały tuż po II wojnie. Dziś, sięgając po zaawansowane technicznie wyroby, warto przypomnieć sobie historię ich praprzodków.

Czytaj więcej →
laserowa korekcja wzroku

Soczewki kontaktowe to bardzo wygodne rozwiązanie, nie zawsze jednak możemy się na nie zdecydować, a okulary wcale nie są w tym wypadku atrakcyjną opcją. Marzenia o zdrowych oczach jednak mogą się spełnić. Rozwiązaniem jest laserowa korekcja wzroku, metoda, dzięki której będziesz mógł zapomnieć o okularach i soczewkach.

Czytaj więcej →

Rodzice często wahają się, czy soczewki kontaktowe to dobry wybór dla ich pociech. Tymczasem dzieci, podobnie jak nastolatki, mogą czerpać duże korzyści z takiego sposobu korekcji wzroku.

Czytaj więcej →