Zakup okularów to dla wielu osób bardzo ważna i nieraz trudna decyzja. Domowa Przymierzalnia KODANO powstała właśnie po to, by tę decyzję ułatwić. Oprawki przecież mają służyć nam przez wiele lat i być nieodłącznym elementem naszego codziennego wizerunku. Przymierzanie okularów w zaciszu własnego domu wydaje się nieprawdopodobne? Teraz to możliwe!  

Obawy przed zakupem okularów online

Zakupy w sklepie internetowym mają sporo zalet, choć niewątpliwie najważniejszą z nich jest cena – niższa niż w sklepie stacjonarnym. Często mamy jednak obawy przed kupnem tego, czego nie możemy zobaczyć na własne oczy, zmierzyć, czy choćby dotknąć. Nic w tym dziwnego, bo właśnie do takich zakupów jesteśmy przyzwyczajeni. Trudno nam się zdecydować, kiedy widzimy tylko zdjęcia, zwłaszcza jeśli chodzi o ważne i niejednokrotnie drogie przedmioty, od których wymagamy wysokiej jakości. Okulary są tutaj jednym z takich produktów – kupując je, oczekujemy wytrzymałości i solidnego wykonania, a przede wszystkim najlepszej ochrony i korekcji wzroku.

Domowa Przymierzalnia

To wygodna, nowa usługa, którą znajdziemy w internetowym optyku KODANO.pl. Jeśli zastanawiasz się, jaki model będzie dla Ciebie najlepszy, możesz ułatwić sobie zadanie i zamówić 4 pary okularów w ramach Domowej Przymierzalni. Na przymiarki jest aż 10 dni. W tym czasie swobodnie przymierzaj okulary, rób sobie zdjęcia i pokaż się znajomym.

Domowa Przymierzalnia daje Ci swobodę wyboru, możliwość przekonania się, czy dany model pasuje do Ciebie i Twojego wizerunku, czy tylko ładnie wygląda na półce. Dzisiaj okulary to nie tylko bardzo ważna metoda korekcji wzroku, ale również istotny dodatek do Twojego stylu. Oprawki występują w wielu kształtach i modnych kolorach, tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Po upływie 10 dni Domową Przymierzalnię należy zwrócić w całości. Nie martw się tym, ponieważ przyjedzie po nią kurier zamówiony przez KODANO.pl. Wystarczy, że skontaktujesz się z konsultantem, który dopilnuje za Ciebie wszystkich formalności.

Już wiesz, który model będzie Twój?

Teraz czas na zamówienie wybranych przez Ciebie okularów. Możesz to zrobić zarówno przez sklep internetowy, jak i wypełniając formularz dołączony do Domowej Przymierzalni. Należy podać dane z recepty i wybrać odpowiednie szkła okularowe.

Ile kosztuje Domowa Przymierzalnia?

Zastanawiasz się pewnie, ile może kosztować usługa przymierzania markowych oprawek w domu? Otóż Domowa Przymierzalnia jest całkowicie darmowa. Nie ponosisz kosztów dostawy, ani zwrotu okularów. Nie płacisz też za przymierzane produkty.

Zamawiając Domową Przymierzalnię:

  • otrzymujesz komfort przymierzania okularów w domu
  • masz aż 10 dni na decyzję
  • przymierzasz 4 modele, które sam wybrałeś na stronie internetowej
  • nie jesteś zobowiązany do zakupu
  • możesz zamówić Domową Przymierzalnię ponownie
  • nie ponosisz żadnych kosztów