Czy wiesz, że za pomocą soczewek kontaktowych nie tylko możesz zachować większą swobodę i wolność, ale również (z pomocą tych kolorowych) zmienić swój wygląd? Nowe propozycje producentów soczewek pozwalają nam też poprawiać urodę w bardziej subtelny sposób (odpowiedni również dla mężczyzn).

Z chwilą pojawienia się na rynku kolorowych soczewek kontaktowych zyskaliśmy możliwość wpływania na swój wygląd nie tylko za pomocą makijażu. Możliwość zmiany koloru oczu dała nam zupełnie nowe możliwości silnej ingerencji we własny wygląd bez konieczności poddawania się skomplikowanym zabiegom kosmetycznym. Dziś producenci soczewek idą jeszcze dalej, proponując soczewki kontaktowe, które bez radykalnej zmiany koloru oczu nadają im większą głębię i wyrazistość.

Większe oczy dzięki Dailies® FreshLook® Illuminate™

Jednodniowe soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ to produkt dedykowany osobom o naturalnie ciemnym kolorze oczu. Soczewki nie są jednak w pełni kolorowe. Mają jedynie ciemny pierścień na obwodzie, który optycznie powiększa wymiary tęczówki. Oczy wydają się dzięki temu większe, a spojrzenie jest bardziej wyraziste. Z racji tego, że barwnik nie zmienia w całości koloru oczu, zmiana jest subtelna i niewidoczna. Jednocześnie soczewki w zdecydowany sposób pozwalają nadać spojrzeniu większą głębię. To produkt, który nie tylko przypadł do gustu kobietom, ale cenią go sobie również nowocześni mężczyźni. Dzięki temu, że soczewki są jednodniowe, można je nosić na co dzień bądź stosować jedynie okazjonalnie.

Wyraziste spojrzenie dzięki FreshLook® Dimensions

FreshLook Dimensions to miesięczne soczewki, które nie barwiąc tęczówki, nadają spojrzeniu ekspresyjności. Są półprzezroczyste, dzięki czemu nie zakrywają naturalnego koloru tęczówki, a jedynie zabarwiają ją, nadając jej większą głębię. Całość wygląda bardzo naturalnie. Soczewki mają też naniesiony delikatny ciemniejszy okrąg na brzegach, który optycznie powiększa oko. Soczewki FreshLook Dimensions przeznaczone są dla osób o jasnych oczach, które nie chcąc radykalnie zmieniać ich koloru, chcą podkreślić spojrzenie i optycznie powiększyć oczy. Są idealne zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.


Od redakcji:

Artykuł prezentuje rzetelne informacje o tematyce związanej z ochroną narządu oraz korekcji wad wzroku, opracowane przez wykwalifikowaną kadrę zespołu Zdrowym okiem. Nie zastąpi on jednak fachowej porady u specjalisty – okulisty lub optometrysty.