FreshMail.pl
zioła na oczy

Czasami zdarza się, że nasze oczy zaczynają sprawiać kłopoty w najmniej oczekiwanym przez nas momencie. Często, dzieje się to, gdy musimy szybko wyjść lub mamy zbyt mało czasu by pójść do lekarza. Jeśli znalazłeś się w sytuacji, w której musisz jak najszybciej uporać się ze swoimi oczami, spróbuj sprawdzonych, domowych sposobów.

Czytaj więcej →
szkła kontaktowe dzieci

Rodzice często wahają się, czy soczewki kontaktowe to dobry wybór dla ich pociech. Tymczasem dzieci, podobnie jak nastolatki, mogą czerpać duże korzyści z takiego sposobu korekcji wzroku.

Czytaj więcej →
zdrowe oczy

Narząd wzroku to jeden z najważniejszych i najbardziej potrzebnych mechanizmów, umożliwiający nam wykonywanie codziennych czynności, pracę czy naukę. Jednakże, często nie przywiązujemy szczególnej uwagi do naszych oczu i ignorujemy pojawiające się symptomy wielu poważnych schorzeń. Jak możemy rozpoznać, że mamy problemy ze wzrokiem i jakie objawy powinny nas zaniepokoić?

Czytaj więcej →
soczewki kontaktowe - rodzaje

Osoby, które postanowiły, że zastąpią okulary soczewkami, muszą zrobić kolejny krok – zdecydować się na rodzaj szkieł. Na szczęście na rynku jest ich tak dużo, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Czytaj więcej →
krotkówzroczność

Krótkowzroczność to najczęściej występująca wada wzroku aktualnie określana mianem światowej epidemii. Na całym świecie cierpi na nią około miliarda osób. Krótkowidz ma trudności z widzeniem przedmiotów, które znajdują się daleko, a także problemy z czytaniem i widzeniem po zmroku.

Czytaj więcej →
soczewki i makijaż

Odpowiednio dobrana barwa cieni i wyrazisty tusz dodają spojrzeniu głębi, a kobiecie – atrakcyjności. Szkła kontaktowe są Twoimi sojusznikami – sprawiają, że nałożenie makijażu jest łatwe i szybkie.

Czytaj więcej →
dieta dla oczu

„Jesteś tym, co jesz” mówi jedno ze znanych powiedzeń. Czasem, przytłoczeni codziennymi obowiązkami, zapominamy o zdrowym odżywianiu, przez co cierpi cały nasz organizm, z narządem wzroku na czele.

Czytaj więcej →
11 powodów, dla których warto nosić soczewki

Założenie soczewek kontaktowych to zwykle decyzja poprzedzona rozważaniem argumentów za i przeciw. Czy warto zmieniać przyzwyczajenia, poświęcać czas i pieniądze na wizytę u okulisty i zakup szkieł? Przedstawiamy 11 powodów, które przekonają Cię, że odpowiedź brzmi „TAK!”

Czytaj więcej →
dalekowzroczność

Dalekowzroczność, nazywana często także nadwzrocznością to druga, obok krótkowzroczności, najczęściej spotykana wada wzroku. Osoba cierpiąca na dalekowzroczność wyraźniej widzi obiekty znajdujące się dalej, niż te, które są bliżej. Występowanie dalekowzroczności zwiększa się wraz z wiekiem, a u młodych osób wada ta często może być ukryta.

Czytaj więcej →

~ Zapisz się do newslettera! ~


Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na mój adres e-mail i nr telefonu poprzez wiadomość tekstową lub wiadomość mms oraz na udostępnianie i przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty współpracujące z Szkla.com S.A.

FreshMail.pl