FreshMail.pl
zdrowe oczy

Narząd wzroku to jeden z najważniejszych i najbardziej potrzebnych mechanizmów, umożliwiający nam wykonywanie codziennych czynności, pracę czy naukę. Jednakże, często nie przywiązujemy szczególnej uwagi do naszych oczu i ignorujemy pojawiające się symptomy wielu poważnych schorzeń. Jak możemy rozpoznać, że mamy problemy ze wzrokiem i jakie objawy powinny nas zaniepokoić?

Czytaj więcej →
krotkówzroczność

Krótkowzroczność to najczęściej występująca wada wzroku aktualnie określana mianem światowej epidemii. Na całym świecie cierpi na nią około miliarda osób. Krótkowidz ma trudności z widzeniem przedmiotów, które znajdują się daleko, a także problemy z czytaniem i widzeniem po zmroku. Gdzie …

Czytaj więcej →
soczewki i makijaż

Odpowiednio dobrana barwa cieni i wyrazisty tusz dodają spojrzeniu głębi, a kobiecie – atrakcyjności. Szkła kontaktowe są Twoimi sojusznikami – sprawiają, że nałożenie makijażu jest łatwe i szybkie.

Czytaj więcej →
dieta dla oczu

„Jesteś tym, co jesz” mówi jedno ze znanych powiedzeń. Czasem, przytłoczeni codziennymi obowiązkami, zapominamy o zdrowym odżywianiu, przez co cierpi cały nasz organizm, z narządem wzroku na czele.

Czytaj więcej →
11 powodów, dla których warto nosić soczewki

Założenie soczewek kontaktowych to zwykle decyzja poprzedzona rozważaniem argumentów za i przeciw. Czy warto zmieniać przyzwyczajenia, poświęcać czas i pieniądze na wizytę u okulisty i zakup szkieł? Przedstawiamy 11 powodów, które przekonają Cię, że odpowiedź brzmi „TAK!”

Czytaj więcej →
dalekowzroczność

Dalekowzroczność, nazywana często także nadwzrocznością to druga, obok krótkowzroczności, najczęściej spotykana wada wzroku. Osoba cierpiąca na dalekowzroczność wyraźniej widzi obiekty znajdujące się dalej, niż te, które są bliżej. Występowanie dalekowzroczności zwiększa się wraz z wiekiem, a u młodych osób wada ta często może być ukryta.

Czytaj więcej →
krople do oczu

Gdy oczy są podrażnione, zaczerwienione, suche lub piekące, z pomocą przychodzą nam krople. Wybór spośród wielu ich rodzajów jest bardzo szeroki, dlatego też, zanim zdecydujemy, które wybrać, warto poznać ich właściwości tak, aby dopasować krople do swoich potrzeb.

Czytaj więcej →
soczewki kontaktowe a sport

Wada wzroku w żadnym razie nie oznacza konieczności rezygnacji z aktywnego stylu życia. Dla osób kochających ruch znakomitym rozwiązaniem będzie stosowanie soczewek kontaktowych.

Czytaj więcej →
płyn do soczewek

Pielęgnacja soczewek kontaktowych jest prosta i zajmuje niewiele czasu. Wystarczy przestrzegać kilku zasad, żeby stosowanie szkieł było całkowicie bezpieczne i nie przysparzało stresu. Podczas używania soczewek najważniejsza jest higiena. Przed zdjęciem szkieł, a także przed ich założeniem, zawsze myjemy ręce, …

Czytaj więcej →

~ Zapisz się do newslettera! ~


Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na mój adres e-mail i nr telefonu poprzez wiadomość tekstową lub wiadomość mms oraz na udostępnianie i przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty współpracujące z Szkla.com S.A.

FreshMail.pl