soczewki kontaktowe a sport

Wada wzroku w żadnym razie nie oznacza konieczności rezygnacji z aktywnego stylu życia. Dla osób kochających ruch znakomitym rozwiązaniem będzie stosowanie soczewek kontaktowych.

Czytaj więcej →
płyn do soczewek

Pielęgnacja soczewek kontaktowych jest prosta i zajmuje niewiele czasu. Wystarczy przestrzegać kilku zasad, żeby stosowanie szkieł było całkowicie bezpieczne i nie przysparzało stresu. Podczas używania soczewek najważniejsza jest higiena.

Czytaj więcej →
praca przy komputerze - ochrona

Komputery to wszechobecny wynalazek, bez którego większość z nas nie wyobraża sobie życia. W pracy, w domu, w szkole, często spędzamy wiele godzin spoglądając w monitor. Jeżeli dużo czasu przebywasz pracując przed komputerem Twój wzrok może być narażony na zmęczenie, oczy mogą stać się suche i czerwone, a powieki obrzęknięte.

Czytaj więcej →
praca przy komputerze - ochrona

Soczewki kontaktowe to wynalazek, który zmienił i ułatwił życie wielu ludziom. Wygodne, gwarantują komfort oraz swobodę nie tylko podczas aktywności fizycznych, ale także w wykonywaniu codziennych czynności. Nadają się na każdą pogodę, a co więcej są łatwe w użytkowaniu. Jeżeli zdecydowałeś się na soczewki, lecz nie wiesz jak je zakładać, mamy dla Ciebie kilka niezbędnych porad.

Czytaj więcej →
zdrowymokiem newsletter

~ Zapisz się do newslettera! ~


Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na mój adres e-mail i nr telefonu poprzez wiadomość tekstową lub wiadomość mms oraz na udostępnianie i przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty współpracujące z Szkla.com S.A.