Soczewki

Page 4

Czemu to właśnie soczewki kontaktowe są najlepszą metodą korekcji wzroku. Jak prawidłowo dobrać soczewki w zależności od potrzeby? Jak je używać, aby nam nie zaszkodziły? Czego jeszcze o nich nie wiecie?
Artykuły w kategorii : 37 / Subskrybuj
soczewki kontaktowe - rodzaje

Osoby, które postanowiły, że zastąpią okulary soczewkami, muszą zrobić kolejny krok – zdecydować się na rodzaj szkieł. Na szczęście na rynku jest ich tak dużo, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Czytaj więcej →
soczewki i makijaż

Odpowiednio dobrana barwa cieni i wyrazisty tusz dodają spojrzeniu głębi, a kobiecie – atrakcyjności. Szkła kontaktowe są Twoimi sojusznikami – sprawiają, że nałożenie makijażu jest łatwe i szybkie.

Czytaj więcej →
11 powodów, dla których warto nosić soczewki

Założenie soczewek kontaktowych to zwykle decyzja poprzedzona rozważaniem argumentów za i przeciw. Czy warto zmieniać przyzwyczajenia, poświęcać czas i pieniądze na wizytę u okulisty i zakup szkieł? Przedstawiamy 11 powodów, które przekonają Cię, że odpowiedź brzmi „TAK!”

Czytaj więcej →
soczewki kontaktowe a sport

Wada wzroku w żadnym razie nie oznacza konieczności rezygnacji z aktywnego stylu życia. Dla osób kochających ruch znakomitym rozwiązaniem będzie stosowanie soczewek kontaktowych.

Czytaj więcej →
płyn do soczewek

Pielęgnacja soczewek kontaktowych jest prosta i zajmuje niewiele czasu. Wystarczy przestrzegać kilku zasad, żeby stosowanie szkieł było całkowicie bezpieczne i nie przysparzało stresu. Podczas używania soczewek najważniejsza jest higiena.

Czytaj więcej →
praca przy komputerze - ochrona

Soczewki kontaktowe to wynalazek, który zmienił i ułatwił życie wielu ludziom. Wygodne, gwarantują komfort oraz swobodę nie tylko podczas aktywności fizycznych, ale także w wykonywaniu codziennych czynności. Nadają się na każdą pogodę, a co więcej są łatwe w użytkowaniu. Jeżeli zdecydowałeś się na soczewki, lecz nie wiesz jak je zakładać, mamy dla Ciebie kilka niezbędnych porad.

Czytaj więcej →